Hello

Наша команда,
складається з професійних фінансистів, економістів, юристів  з вищим кваліфікаційним магістерським рівнем, а також арбітражних керуючих, уповноважених осіб, господарського суду у здійсненні проваджень Банкрутства (відновлення платоспроможності боржників).
Усі члени команди мають багаторічний досвід роботи в банківських, фінансових, господарських структурах та судових органах. 
Звертайтеся до команди професіоналів своєї справи!

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

ХТО МИ ТАКІ ТА ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ?

Банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність за допомогою процедури санації та реструктуризації і погасити встановлені у порядку, визначеному цим Кодексом, грошові вимоги кредиторів інакше, ніж через застосування ліквідаційної процедури.

Неплатоспроможність - неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов’язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.

Суб'єктом банкрутства (боржник) може бути юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов’язання, строк виконання яких настав.

Арбітражний керуючий - фізична особа, яка отримала відповідне свідоцтво та інформація про яку внесена до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Керуючий реалізацією - арбітражний керуючий, призначений господарським судом у справі про неплатоспроможність фізичної особи для здійснення реалізації майна банкрута та задоволення вимог кредиторів.

Керуючий реструктуризацією - арбітражний керуючий, призначений господарським судом у справі про неплатоспроможність фізичної особи для здійснення реструктуризації боргів боржника.

Керуючий санацією - арбітражний керуючий, а у випадках, передбачених цим Кодексом, - керівник боржника, призначений господарським судом для здійснення процедури санації боржника.

Кредитор - юридична або фізична особа, а також контролюючий орган, уповноважений відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, та інші державні органи, які мають вимоги щодо грошових зобов’язань до боржника;

забезпечені кредитори - кредитори, вимоги яких до боржника або іншої особи забезпечені заставою майна боржника; конкурсні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли до відкриття провадження у справі про банкрутство і виконання яких не забезпечено заставою майна боржника;

поточні кредитори - кредитори за вимогами до боржника, що виникли після відкриття провадження у справі про банкрутство;

Ліквідатор - арбітражний керуючий, призначений господарським судом для здійснення ліквідаційної процедури;

Contact

 
ЯЩО У ВАС ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ, БУДЬ ЛАСКА ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З ПРОЦЕДУР БАНКРУТСТВА!

ЗАЛИШИТИ
ЗАЯВКУ МОЖНА
ТУТ НА САЙТІ
АБО
за тел: +38(067)671-1-671

arbitr6711671@gmail.com